روش های پرداخت وجه

پرداخت مبلغ خرید و هزینه ارسال سفارش شما از راه های زیر امکان پذیر است:

الف. پرداخت اینترنتی حین خرید كالا از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها مستقر در فروشگاه فرنام با كلیه كارتهای عضو شبكه شتاب :

 شما می توانید برای پرداخت اینترنتی از هریک از کارتهای بانکی عضوشبکه شتاب استفاده کنید و در قسمتهای مرتبط درگاه پرداخت بانکی؛ شماره کارت، رمز اینترنتی( رمز دوم پویا)، کد cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید.

رمز دوم پویا  جهت خرید از سایت‌های فروش اینترنتی و پرداخت‌های موبایلی استفاده می‌شود. این رمز همراه با اطلاعات تکمیلی کد سه رقمی CVV2 و تاریخ انقضای کارت که روی کارت درج شده‌اند فرآیند خرید از سایت‌های اینترنتی را کامل می‌نمایند؛ لذا حفظ محرمانگی کلیه این اطلاعات ضروری است و تاکید می‌گردد.

توجه: لطفا هنگام وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی خود در صفحه پرداخت، از درست بودن آدرس صفحه که در صفحه پرداخت بانکی به آن اشاره شده است، اطمینان حاصل کنید.

ب. پرداخت از طریق انتقال كارت به کارت:

 در اینحالت مبلغ خرید خود را به كارت بانکی یا نشان پرداختی که به شما اعلام خواهد شد واریز نمائید و اطلاعات پرداخت خود را اعلام نمایید.

 نحوه اعلام اطلاعات پرداخت وجه:

 لطفاً كلیه اطلاعات در مورد پرداخت خود مخصوصاً نام بانک و 4 شماره آخر کارت بانکی را با یکی از روش های ذیل به ما اطلاع دهید:

1- قسمت ارتباط با ما

2-  ارسال پیامک به: 09133613013

  هرجا نیاز بود،لطفاً با ما تماس بگیرید: 09133613013

لذت خرید را با فرنام تجربه کنید