روش های پرداخت وجه

پرداخت مبلغ خرید و هزینه ارسال سفارش شما از راه های زیر امکان پذیر است:

الف. پرداخت اینترنتی حین خرید كالا از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها مستقر در فروشگاه فرنام با كلیه كارتهای عضو شبكه شتاب :

 شما می توانید برای پرداخت اینترنتی از هریک از کارتهای بانکی عضوشبکه شتاب استفاده کنید و در قسمتهای مرتبط درگاه پرداخت بانکی؛ شماره کارت، رمز اینترنتی( رمز دوم پویا)، کد cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود را وارد نمایید

رمز دوم پویا  جهت خرید از سایت‌های فروش اینترنتی و پرداخت‌های موبایلی استفاده می‌شود. این رمز همراه با اطلاعات تکمیلی کد سه رقمی CVV2 و تاریخ انقضای کارت که روی کارت درج شده‌اند فرآیند خرید از سایت‌های اینترنتی را کامل می‌نمایند؛ لذا حفظ محرمانگی کلیه این اطلاعات ضروری است و تاکید می‌گردد.

توجه: هنگام وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی خود در صفحه پرداخت ، از درست بودن آدرس صفحه که در صفحه پرداخت بانکی به آن اشاره شده است، اطمینان حاصل کنید.

ب. پرداخت از طریق انتقال كارت به کارت:

 در اینحالت مبلغ خرید خود را به كارت بانکی یا نشان پرداختی که به شما اعلام خواهد شد واریز نمائید و اطلاعات پرداخت خود را اعلام نمایید.

 نحوه اعلام اطلاعات پرداخت وجه:

 لطفاً كلیه اطلاعات در مورد پرداخت خود مخصوصاً نام بانک و 4 شماره آخر کارت بانکی را با یکی از روش های ذیل به ما اطلاع دهید:

1- قسمت ارتباط با ما

2-  ارسال پیامک به: 09133613013

  هرجا نیاز بود،لطفاً با ما تماس بگیرید: 09133613013

لذت خرید را با فرنام تجربه کنید